Provozovna

Hradišťská 153
Uherský Ostroh
okres Uherské Hradiště
Zlínský kraj
Otevírací doba:
PO-PA
8:00 - 17:00
nebo
tel. +420 603 281 207

Vrata drěvěná

Image

Dodáváme ve dvou a tříkřídlovém provedení s rámovou nebo obložkovou zárubní. V případě nadsvětlíku může být fixní nebo otvíravý. U těchto vrat je velká možnost designu, barev, prosklení a umístění. Vrata mohou být vyrobena ze smrkového dřeva nebo dubového dřeva. Prosklení může být provedeno jednoduchým nebo izolačním dvojsklem. Je zde také velká možnost výběru kování (kliky, vhozy, kukátka,…) Kování nabízíme od firem Cobra, Twin a Rostex.

Vrata sekční

Image

Spolehlivá výsuvná garážová vrata s výbornými tepelně – izolačními vlastnostmi za výhodnou cenu. Tato vrata jsou určena zejména do standardních garáží, dvojgaráží nebo hromadných garáží. Můžou být ovládána mechanicky nebo elektricky s dálkovým ovladačem a mají širokou škálu možného umístění. Samozřejmostí je možnost průchodných dveří. Novinkou je možnost patentovaného typu vrat umístěných na vnější stranu otvoru bez nutnosti stavebních úprav. Tato vrata jsou nabízena ve velké škále designů a možností ovládání, eventuelně prosklení.

Vrata posuvná (sekční)

Image

Stejným způsobem jako vrata sekční je možné dodat i vrata posuvná do strany. Sekce jsou umístěny vertikálně a vrata odjíždějí na jednu boční stěnu garáže. U této varianty je důležitá dobrá stavební připravenost. Designové a technické možnosti jsou stejné jako u vrat sekčních.

Vrata rolovací

Image

Rolovací garážová vrata jsou velmi variabilní a na prostor nenáročný způsob uzavření garáže. Nepotřebují pojezdové kolejnice. Vrata se rolují do nahoře umístěného boxu. Tím pádem lze tato vrata montovat za otvor, před otvor, do otvoru. Ovládání může být jak elektrické, tak mechanické. Vrata jsou zkonstruována do sebe vzájemně zamčených hliníkových lamel, které jsou vyplněny pro lepší tepelné vlastnosti PUR pěnou.

Vrata křídlová (otočná)

Image

Spolehlivé, tradiční řešení vrat spojené s moderním vzhledem. Automatické či ruční ovládání dle charakteru umístění vrat. Vrata lze dodat s novým rámem nebo do stávajícího rámu. Tím pádem odpadá nutnost stavebních úprav. Tato vrata jsou vyrobena ze 40 mm silných panelů sendvičového typu. Ocelové plechy jsou spojeny PUR pěnou a společně vytváří kompaktní a tuhý panel s vysokou tepelnou izolací. Velký výběr barevných možností.

Vrata výklopná

Image

Patří k nejoblíbenějším vratům minulých let. Díky cenové dostupnosti zažívají návrat na výsluní. Tato vrata lze použít u všech typů garáží bez závislosti na elektrické energii. Dodávají se standardně v bílé a hnědé barvě, na žádost můžou být dodána v jakémkoliv odstínu barev RAL nebo v imitaci dřeva zlatý dub a ořech. V případě potřeby lze k těmto vratům dodat i elektrické ovládání.

Dveře venkovní, vnitřní

Image

Jsou vyrobeny z masivního řeziva (převážně smrk nebo dub). Je zde velká možnost řešení – jednokřídlé, dvoukřídlé, fixní části, s nadsvětlíky, … Zárubně ke dveřím lze dodat klasické i obložkové. Vše je vyrobeno na zakázku dle osobních potřeb a estetických požadavků zákazníka. Od výběru skla, odstínů, kování a řešení dveří. Dveře mohou být křídlové, posuvné, kyvné (lítačky), … Kování nabízíme od firem Cobra, Twin a Rostex.

Pergoly, altány, přístřešky

Image

Jsou vyrobeny z masivního řeziva. Tyto výrobky jsou vždy řešeny individuelně dle požadavků a přání zákazníka. Je zde velké množství možností, co se týče velikosti, tvarů, zastřešení, umístění, doplňků a odstínů. Tyto výrobky lze umístit jak do volného prostoru i jako součást domu (přístřešek nad terasou). Součástí dodávky může být i terasa vyrobená z borových prken, materiálu bangkirai nebo z kompozitních desek a dlaždic Kindwood (plast).

Plotový systém, posuvné brány

Image

Plotové dílce jsou vyrobeny z ocelových prvků a dají se sestavit do mnoha variant. Dodávají se v délkách 190, 230, 245 cm a výškách 85, 125, 165 cm. V designu plotu dodáme vjezdovou bránu i vchodovou branku. Používáme duplexní povrchovou úpravu. V případě vlastního návrhu bude cena spočítána dle počtu použitých dílců. Posuvná brána je osazena pohony značky Sommer. V případě potřeby lze provést bránu i v křídlovém provedení, ovládané rameny. Vše lze ovládat jedním dálkovým ovládačem (brána, garážová vrata atd.).

V případě zájmu

lze sjednat stavební přípravu (demontáž stávajících vrat a dveří), odvoz původních výplní a v některých případech i zednické zapravení dodaných výrobků.
Samozřejmostí je zaměření a cenová nabídka zdarma, záruční a pozáruční servis.
Doba dodání: 4 – 8 týdnů od složení zálohy.
Naše nabídka pro Vás: Po dohodě nabízíme i montáž dveří, zárubní a vrat i od jiných výrobců.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.